Volkskrant Weekpuzzel Zomerquiz 2026
Antwoord gevonden door een flink deel van de vraag achterwege te laten
Wat een fotografen die hier voor in aanmerking komen, en veel vrouwen. Maar de betreffende foto komt nergens naar boven. Graag een hint of anders een reactie op de vraag of het hier gaat om een actuele situatie of een "oude" oorlog
Behr, ik dacht dat jij de eindoplossing had en daarom de 'hint' gaf om niet de volledige geboortenaam ( zoals op wikipedia vermeld) te gebruiken, maar haar volledige tweeledige naam waar ze onder bekend is (aanspreeknaam). Aangezien laatste de 'goede' letter geeft.
Of heb ik het mis?
Winny, als je de eindoplossing hebt gevonden, weet je welke letters je nodig hebt. Als je enkel de achternaam van de fotografe neemt, of haar geboortenaam, krijg je geen bruikbare letter.
@ Behr: Hoe weet je dat?
Als ik lees "volledige naam" dan ga ik er vanuit dat de geboortenaam bedoeld wordt. Helaas komt deze dubbelzinnigheid (heel) veel vaker voor in deze aflevering.
Het betreft hier voor- en achternaam , en wel de naam waaronder ze bekend is. Dan krijg je de goede letter. Dus niet haar officiƫle naam.
Zelfde soort vraag: Betreft het hier een voor-en achternaam? Op wikipedia staat bij deze persoon een andere 'volledige' naam. Scheelt ook in de gevraagde letter, want die verschilt dus per optie.