
Jaspers King William's Test 2024 - VWO
Formidable, Ine!
Ja die vrome Gino kwam steeds maar weer naar voren bij al mijn zoektermen.
@Ine: Ja. Ik alles over de zadelpijn van Tom Dumoulin, het afzien van Robert Gesink en Bauke Mollema, het trauma van Jumbo-Visma, trainen op Ameland en tussendoor ook nog de paternoster van Johan Museeuw en de vrome Gino Bartali, nou ja, veeeeel te veel.
Mijn net-nietjes waren Matej Mohoric (maar daarvan even op mijn telefoon de "in-eerste-instantie-veelbelovend-maar-toch-niet" link niet), of Andrei Tchmil op basis van dit: https://www.demorgen.be/nieuws/met-de-hulp-van-sint-joris-en-sint-nicolaas~b9f3be50/, maar hij bleek ze zelf niet (meer) aan te roepen.
Knap gevonden Ine!
Overigens weet ik nu ook wel alles over Rini Wagtmans.
Heel knap gevonden. Ik had al die knechten met 12 letters van de laatste 3 jaar bekeken, ook die Pierre Latour, maar niet genoeg pagina's bekeken.
what's in a name ... laTOUR ;-))))
chapeau Ine !!!
Leuk verhaal, mooi gevonden!
De net-nietjes: teveel om op te noemen...
Ik had ook die Rini Wagtmans bedacht, maar klopte chronologisch niet.
Mooi gevonden! Geen knecht van een Tourwinnaar geweest, volgens mij, maar zeker nog actief!
Mooi gevonden, Ine!
Knap inderdaad Ine.
Pierre Latour noemde zijn twee benen Bernadette en Brigitte. Dat zijn heiligennamen. Hij praat met ze en schreeuwt met ze als hij koerst. Op Franse sites kun je vinden dat hij een 'rapport mystique' heeft met zijn 'jambes'.
Ik denk dat jij hier de enige bent, Ine, petje af.
Misschien eerst wat net-nietjes? Ik vond bijvoorbeeld de rozenkrans en Christoffel die Rini Wagtmans kracht gaven
https://www.kn.nl/nieuws/tour-de-france-experts-wielrennen-is-katholiek/
Ik zocht op: wielrenner schreeuwt twee...
en vond toen dit: https://wielerrevue.nl/artikel/454924/raar-maar-waar-pierre-latour-heeft-zijn-benen-vrouwennamen-gegeven-en-praat-hardop-tegen-ze-in-koers
What's in a name ??
Pijnlijk, na 3 weken zoeken, noppes, balen dus, het aanroepen van 'tig' heiligen, nada
Onze Wiel dacht zelf aan opgeven ...
WIEL VAN BALEN ... dus
Aan jou de eer Ine
Zal ik dan maar delen wie ik vond? Of heeft iemand anders ook een oplossing?
Ha dus gevonden Ine.
Eindelijk. Wie?
B&B