25 jaar JCS! Klik op het logo voor meer informatie

In dit gastenboek is iedereen welkom, om een puzzel(tje) van eigen makelij te presenteren, die(dat) niet geschikt is als huispuzzel.

Er zijn geen regels voor vorm, formaat of moeilijkheidsgraad, wel moet u bereid zijn uw e-mailadres beschikbaar te stellen voor het inzenden van oplossingen. Uiteraard kunt u hier ook terecht om de puzzels van mede-JCS-ers op te lossen.
Lees ook de spelregels en tips.


Om een bericht te plaatsen dient u in te loggen: Ga naar login pagina .

O
Wim Brinkhorst
26-2-2026 20:52:29
Puzzelcode:
WB626

Ik zocht Etienne Bastier:

Arabische bloei

De handel in de oude kasba's tiert als nooit tevoren.
Je kan er bijna elke dag wel iets bijzonders scoren,
maar ook wanneer je niet van plan bent om er iets te kopen
is het gewoon heel leuk om daar een dag doorheen te lopen

Goede oplossingen van Adèle Mannaerts, Alie Lambert, Corrie Siepman, Egbert Verweij, Flin Herfst, Gerda de Smet, Gheert Leenders, Harrie van der Avoort, Ida Muller-Plantema, Jan Koekebakker, Jan Zweers, Lianne Zopfi, Mar Amesz, Martin Friedeman, Mirjam Visser, Monique van Mierlo, Nannie Nieland-Weits, Nico Looije, Paulus Stikkelorum, Peter Maessen, Pieter Schobers, Sander Waalboer, Simen Hoving, en Truus van Helden.

Tot bij de Paralympics volgende week!


P
Wim Brinkhorst
22-2-2026 12:57:18
Puzzelcode:
WB626

Olympische Winterspelen 2026 (slot)

Arabische bloei

De handel in de oude kas • • • t als nooit tevoren.
Je kan er bijna elke dag wel iets bijzonders scoren,
maar ook wanneer je niet van plan bent om er iets te kopen
is het gewoon heel leuk om daar een dag doorheen te lopen

Op de stippen moet u de achternaam invullen van een sporter die in de deelnemerslijst staat vermeld. Uw oplossing moet bestaan uit de gevraagde naam en de manier waarop die in het gedicht past. U kunt tot en met 25 februari insturen.

Hiermee is er een einde gekomen aan deze reeks. Op 4 maart zijn we bij u terug om de Paralympics te berijmen.



Er zijn 5 bezoekers in dit gastenboek.