25 jaar JCS! Klik op het logo voor meer informatie

In dit gastenboek is iedereen welkom, om een puzzel(tje) van eigen makelij te presenteren, die niet geschikt is als huispuzzel.

Er zijn geen regels voor vorm, formaat of moeilijkheidsgraad, wel moet u bereid zijn uw e-mailadres beschikbaar te stellen voor het inzenden van oplossingen. Uiteraard kunt u hier ook terecht om de puzzels van mede-JCS-ers op te lossen.
Lees ook de spelregels en tips.


Om een bericht te plaatsen dient u in te loggen: Ga naar login pagina .

O
Wim Brinkhorst
3-9-2024 15:59:48
Puzzelcode:
WB595

Ik zocht (Pranav) Soorma:

onprettige eigenschap

Van een kniesoor mag u zelfs de kleinste misser
niet zomaar ongestraft laten passeren
en als hij kans ziet zal hij de vergisser
en plein public luidruchtig corrigeren

De oplossers: Adèle Mannaerts, Alie Lambert, Corrie Siepman, Dan Bolten, Egbert Verweij, Ger de Zeeuw, Gerda de Smet, Gheert Leenders, Harrie van der Avoort, Ida Muller-Plantema, Irene de Boer, Jan Koekebakker, Jan Zweers, Leo en Ria Le Large, Lianne Zopfi, Martin Friedeman, Mirjam Visser, Monique van Mierlo, Nannie Nieland-Weits, Nico Looije, Paulus Stikkelorum, Peter Maessen, Pieter Schobers, Sander Waalboer, Simen Hoving, Thea van Vroenhoven en Truus van Helden.


P
Wim Brinkhorst
30-8-2024 21:49:09
Puzzelcode:
WB595

Paralympics 2024 (3)

onprettige eigenschap

Van de knie • • • g u zelfs de kleinste misser
niet zomaar ongestraft laten passeren
en als hij kans ziet zal hij de vergisser
en plein public luidruchtig corrigeren

Op de • • • moet de achternaam worden ingevuld van een selectie van deelnemers aan de Paralympics.

Tot en met 2 september kunt u de naam en de invulling in het gedicht insturen



Er zijn 10 bezoekers in dit gastenboek.