In dit gastenboek is iedereen welkom, om een puzzel(tje) van eigen makelij te presenteren, die(dat) niet geschikt is als huispuzzel.

Er zijn geen regels voor vorm, formaat of moeilijkheidsgraad, wel moet u bereid zijn uw e-mailadres beschikbaar te stellen voor het inzenden van oplossingen. Uiteraard kunt u hier ook terecht om de puzzels van mede-JCS-ers op te lossen.
Lees ook de spelregels en tips.


Om een bericht te plaatsen dient u in te loggen: Ga naar login pagina .

O
Nico, RaZ
12-8-2026 10:57:09
Puzzelcode:
NL988

NL988 - Tour de France Femmes 2026 - etappe 8

Werd correct opgelost door: Corrie Siepman, Dan Bolten, Egbert Verweij, Els Bouthoorn, Gerda de Smet, Gheert Leenders, Harrie van der Avoort, Ida Muller, Jan de Geus, Jan Zweers, Lianne Zopfi, Martin Friedeman, Mirjam Visser, Monique van Mierlo, Nannie Nieland, Paulus Stikkelorum, Peter Maessen, Pieter Schobers, Sander Waalboer, Simen Hoving, Teun Kreuk, Truus van Helden, Wim Brinkhorst

Wim Brinkhorst, NL988 - Tour de France Femmes 2026 - etappe 8, leverde jou je 500ste NL-oplossing op!


P
Nico, RaZ
8-8-2026 11:09:20
Puzzelcode:
NL988

NL988 - Tour de France Femmes 2026 - etappe 8

U kunt inzenden t/m dinsdag 11 augustus '26



Er zijn 9 bezoekers in dit gastenboek.